Toshiba – sprawdzone klimatyzatory do domu

sty26,2019

Toshiba to japońska marka znana na rynku produktów o zaawansowanej technologii. Oferuje doskonałej jakości klimatyzatory cenione za niezawodność, skuteczność działania oraz łatwość obsługi.

Toshiba – zaawansowana myśl technologiczna

Toshiba była pierwszą firmą, która już w ubiegłym wieku, zastosowała technologię inwerterową w swoich systemach klimatyzacyjnych. Od tego czasu tej multi koncern zdobył i utrzymał przeogromną przewagę technologiczną nad swoimi konkurentami. Opracowanie nowatorskiego i jedynego w swoim rodzaju systemu chłodzenia powietrza potwierdziło, że przedsiębiorstwo to zasługuje na miano pioniera w dziedzinie systemów opracowywania i tworzenia systemów klimatyzacyjnych, przeznaczonych do domów i firm.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż pomimo upływu ponad 37 lat firma nadal utrzymuje wiodącą pozycję na rynku dostawców i producentów urządzeń do chłodzenia powietrza. Warto wspomnieć, iż firma nie skupiła się wyłącznie na produkcji klimatyzatorów dla firm i dużych przedsiębiorstw, ale również wprowadziła doskonałe oraz niezawodne klimatyzatory do użytku domowego. Są one nie tylko estetyczne i trwałe, ale co ważne, od zawsze występowały w atrakcyjnej cenie, która zachęca do zakupu i korzystania z tego typu urządzeń.

Co wyróżnia klimatyzatory Toshiba na tle konkurencji?

Klimatyzatory Toshiba nie tylko wyglądają wyjątkowo estetycznie, ale są również trwałe, wydajne oraz ciche. Firma zadbała o to, aby były one bezawaryjne i łatwe w obsłudze, nawet dla seniorów czy zostających w domu małoletnich pociech.  Na uwagę zasługuje sama jakość emitowanego powietrza zarówno pod względem czystości, jak i zakresu temperatur.

Urządzenia, wykorzystywane na użytek domowy charakteryzują się dużą mocą, dzięki czemu, sprawnie i szybko zapewniają w każdym pomieszczeniu przyjemny klimat, czyste powietrze i chłód, który sprzyja efektywnej pracy czy odpoczynkowi. Ponadto, bardzo niski poziom hałasu, pozwala na wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych zadań i działań, wymagających niezwykłego skupienia. Klimatyzatory tej marki nie powodują zakłócania ciszy nocnej.

Klimatyzatory Toshiba to także kompaktowość – niewielkie rozmiary powodują, że z powodzeniem mogą być montowane zarówno w mieszkaniach czy domach, jak i na obiektach komercyjnych czy publicznych nie zakłócając stylizacji przestrzeni.

Toshiba to także ochrona środowiska. Producent generalnie odchodzi od wykorzystania czynnika chłodniczego R410A na rzecz ekologicznego i najmniej wypływającego na środowisko naturalne czynnika R32.

Oszczędność energii i łatwy montaż

Ta wiodąca, japońska marka klimatyzatorów gwarantuje wysoką wydajność chłodniczą i grzewczą potwierdzają przyznane urządzeniom klasy energetyczne od A+ do A+++. Co więcej, zarówno urządzenia do domu w postaci klimatyzatorów ściennych MIRAI, SHORAI czy DAISEIKAI 9, jak i klimatyzatory do niewielkich obiektów komercyjnych z serii DIGITAL INVERTER, jak i SUPER DIGITAL INVERTER wysoką efektywnością sezonową SCOP i SEER. Dzięki zastosowaniu podwójnej sprężarki rotacyjnej DC oraz technologii inverterowej, klimatyzatory Toshiba zapewniają niskie koszty użytkowania.

Klimatyzatory Toshiba cechuje bardzo łatwy montaż klimatyzacji, a zwłaszcza jednostek wewnętrznych, który sprawia, że urządzenia marki są najlepszym wyborem dla każdego domu oraz mieszkania. Warto podkreślić, że tak idealny sprzęt, stanowi jedną, spójną całość i jest dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Czyste powietrze

Kolejną zaletą klimatyzatorów Toshiba jest emisja czystego powietrza. System skutecznych filtrów pozwala neutralizować nie tylko alergeny w postaci kurzu, ale także grzybów, pleśni, drobnoustrojów. Wyższe modele posiadają również system neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Urządzenia wyposażono w tryb samooczyszczania, który obniża poziom wilgoci w systemie przez co redukuje się ryzyko zagrzybienia klimatyzacji i wydobywania się z niej nieprzyjemnych zapachów.

Rozwiązania zastosowane w klimatyzatorach Toshiba to gwarancja sprawności, efektywności i niezawodności działania. Prostota obsługi oraz czyste powietrze to powody, dla których warto rozważyć instalację tych urządzeń w domu, biurze, firmie.

Zobacz także