Wesele w rustykalnym stylu – gdzie je zorganizować w okolicach Warszawy?

wrz13,2023

Wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Z tego powodu większość osób starannie przykłada się do organizacji całego wydarzenia i pragnie, aby wyróżniło się ono na tle innych, podobnych uroczystości. Pary młode przeważnie preferują imprezy tematyczne, co pozwala na wykonanie atrakcyjnych, unikalnych zdjęć. Sporą popularnością cieszy się zwłaszcza styl rustykalny. Gdzie jednak zorganizować takie wesele, mieszkając w Warszawie i okolicach?

Idealne miejsce na wyjątkową imprezę

Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza sala weselna w Gąsiorowie. Architektura tego miejsca oraz jego aranżacja jednoznacznie kojarzą się ze stylem rustykalnym. Dodatkowo, w okolicy znajduje się zabytkowy kościół, przy którym da się wykonać klimatyczne, atrakcyjne wizualnie fotografie, jakie z pewnością ożywią każdy album ze zdjęciami. Stanowi doskonałą lokalizację na wesele w plenerze w okolicach Warszawy.

Młyn Gąsiorowo to dawna zagroda młynarska, którą rozbudowano celem przystosowania do dzisiejszych czasów i aktualnych wymagań. Organizowanie i planowanie każdego wydarzenia jest indywidualnym procesem, poprzedzonym rozmową z parą młodą. Każdy ma bowiem prawo wyobrażać sobie przebieg swojego wesela nieco inaczej. Ogromną zaletą tego miejsca jest duża otwartość na propozycje klientów, dzięki czemu da się zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.

W Gąsiorowie zlokalizowane są aż dwie sale weselne, które mogą pomieścić od 80 do 100 osób. Istnieje również specjalne miejsce, przeznaczone na grill albo ognisko. Gospoda jest w stanie zaoferować aż 38 miejsc noclegowych, ulokowanych w pokojach 2,3 i 6 osobowych. Nie ma więc problemu, aby goście zostali na noc.

Na co zwracać uwagę przy wyborze miejsca na wesele?

Jeżeli pragnie się wesela w stylu rustykalnym, konieczne będzie dokładne przeanalizowanie, czy konkretna sala pasuje wizualnie do posiadanego zamysłu. Lokale potrafią się bowiem znacznie od siebie różnić. Otoczenie również jest istotne, zwłaszcza jeżeli planuje się wykonać sesję zdjęciową. Poszukiwania mogą okazać się nieco czasochłonnym przedsięwzięciem, aczkolwiek z pewnością zaowocują satysfakcjonującym wyborem.

Istotne jest również to, czy w okolicy znajdują się miejsca przeznaczone na nocleg. Część gości z pewnością będzie wolała zostać na noc niż wracać do domów. Mowa tu zwłaszcza o sytuacji, kiedy impreza odbywa się w sporym oddaleniu od miasta.

Rustykalne wesele w okolicach Warszawy

Nie da się zaprzeczyć, że sala weselna w Gąsiorowie to wspaniałe miejsce na urządzenie rustykalnego wesela. Nie tylko doskonale się prezentuje, ale również zapewnia sporo miejsca dla gości oraz umożliwia kontakt z naturą. Z pewnością warto zdecydować się na zorganizowanie tam imprezy.

Zobacz także